Onderstaand de planning per klas voor Nederlands en Engels. Deze worden afgenomen tijdens de SE week 13.

Downloaden (PDF, 265KB)

NE EN
Stamgroep Naam Dag Tijdstip Docent Dag Tijdstip Docent
4Bb1 Elwira Borowiecka maandag 25 maart 2019 12.00 heyn woensdag 27 maart 2019 08.30 stc21
4Bb1 Damian Extra maandag 25 maart 2019 12.15 heyn woensdag 27 maart 2020 08.45 stc21
4Bb1 Dylan Flecken maandag 25 maart 2019 12.30 heyn woensdag 27 maart 2021 09.00 stc21
4Bb1 Luca Fober maandag 25 maart 2019 12.45 heyn woensdag 27 maart 2022 09.15 stc21
4Bb1 Michael Huiskes maandag 25 maart 2019 13.15 heyn woensdag 27 maart 2024 09.30 stc21
4Bb1 Wesley Kalkhoven maandag 25 maart 2019 13.30 heyn woensdag 27 maart 2025 09.45 stc21
4Bb1 Sonny Klinkhamer maandag 25 maart 2019 13.45 heyn woensdag 27 maart 2026 10.00 stc21
4Bb1 Peter Martens maandag 25 maart 2019 14.00 heyn woensdag 27 maart 2027 10.15 stc21
4Bb1 Stanny Ploeg maandag 25 maart 2019 14.15 heyn woensdag 27 maart 2028 10.30 stc21
4Bb1 Rick Richter maandag 25 maart 2019 14.30 heyn woensdag 27 maart 2029 11.00 stc21
4Bb1 Liam Smith maandag 25 maart 2019 14.45 heyn woensdag 27 maart 2030 11.15 stc21
4Bb1 Dylan Zegels maandag 25 maart 2019 15.00 heyn woensdag 27 maart 2031 11.30 stc21
NE EN
Stamgroep Naam Dag Tijdstip Docent Dag Tijdstip Docent
4Bk1 Romano Adams woensdag 27 maart 2019 8.30 heyn donderdag 28 maart 2019 8.30 sijj
4Bk1 Stan Berben woensdag 27 maart 2019 8.45 heyn donderdag 28 maart 2019 9.00 sijj
4Bk1 Kimberly Bindels woensdag 27 maart 2019 9.00 heyn donderdag 28 maart 2019 9.15 sijj
4Bk1 Liam Brouwers woensdag 27 maart 2019 12.45 heyn donderdag 28 maart 2019 9.30 sijj
4Bk1 Ricky Daniëls woensdag 27 maart 2019 9.45 heyn donderdag 28 maart 2019 9.45 sijj
4Bk1 Melina Dedroog woensdag 27 maart 2019 10.00 heyn donderdag 28 maart 2019 10.15 sijj
4Bk1 Dahné Duckers woensdag 27 maart 2019 10.30 heyn donderdag 28 maart 2019 10.30 sijj
4Bk1 Laurens Fuchs woensdag 27 maart 2019 10.45 heyn donderdag 28 maart 2019 10.45 sijj
4Bk1 Brian van Gelder woensdag 27 maart 2019 11.00 heyn donderdag 28 maart 2019 11.00 sijj
4Bk1 Mika Hahn woensdag 27 maart 2019 11.15 heyn donderdag 28 maart 2019 11.15 sijj
4Bk1 Collin Hardon woensdag 27 maart 2019 11.45 heyn donderdag 28 maart 2019 11.30 sijj
4Bk1 Thijs van Heukelingen woensdag 27 maart 2019 12.15 heyn donderdag 28 maart 2019 11.45 sijj
4Bk1 Ceren van Loo woensdag 27 maart 2019 12.30 heyn donderdag 28 maart 2019 12.00 sijj
4Bk1 Kylie Nijsten woensdag 27 maart 2019 9.15 heyn donderdag 28 maart 2019 12.15 sijj
4Bk1 Martijn Ortmans woensdag 27 maart 2019 13.00 heyn donderdag 28 maart 2019 12.30 sijj
4Bk1 Mayron Schrijvers woensdag 27 maart 2019 13.30 heyn donderdag 28 maart 2019 13.15 sijj
4Bk1 Sem de Vries woensdag 27 maart 2019 13.15 heyn donderdag 28 maart 2019 14.00 sijj
NE EN
Stamgroep Naam Dag Tijdstip Docent Dag Tijdstip Docent
4Mb1 Nigel Kruijen maandag 25 maart 2019 15.30 heyn woensdag 27 maart 2019 11.45 stc21
4Mb1 Caine Lindelauf maandag 25 maart 2019 15.45 heyn woensdag 27 maart 2019 12.00 stc21
4Mb1 Sanyika Sabajo maandag 25 maart 2019 16.00 heyn woensdag 27 maart 2019 12.15 stc21
NE EN
Stamgroep Naam Dag Tijdstip Docent Dag Tijdstip Docent
4Mb2 Jamie Cramer donderdag 28 maart 2019 13.30 aret maandag 25 maart 2019 11.00 kurb
4Mb2 Djorno Hanssen donderdag 28 maart 2019 13.45 aret maandag 25 maart 2019 11.15 kurb
4Mb2 Mika Pieters donderdag 28 maart 2019 14.00 aret maandag 25 maart 2019 11.30 kurb
4Mb2 Joachim Sedoc donderdag 28 maart 2019 13.00 aret maandag 25 maart 2019 11.45 kurb
NE EN
Stamgroep Naam Dag Tijdstip Docent Dag Tijdstip Docent
4Mb3 Cynthia Cloos woensdag 27 maart 2019 9.30 aret maandag 25 maart 2019 12.00 kurb
4Mb3 Jeffrey Debets woensdag 27 maart 2019 9.45 aret maandag 25 maart 2019 12.15 kurb
4Mb3 Joël Djorai woensdag 27 maart 2019 10.00 aret maandag 25 maart 2019 12.45 kurb
4Mb3 Bryan Fransen woensdag 27 maart 2019 10.15 aret maandag 25 maart 2019 13.00 kurb
4Mb3 Dave van Helvert woensdag 27 maart 2019 10.30 aret maandag 25 maart 2019 13.15 kurb
4Mb3 Julian Hermelink woensdag 27 maart 2019 10.45 aret maandag 25 maart 2019 13.30 kurb
4Mb3 Scott Heuts woensdag 27 maart 2019 11.00 aret maandag 25 maart 2019 13.45 kurb
4Mb3 Majid Khaliq woensdag 27 maart 2019 11.15 aret maandag 25 maart 2019 14.00 kurb
4Mb3 Seymen Kuzu woensdag 27 maart 2019 11.30 aret maandag 25 maart 2019 14.30 kurb
4Mb3 Mitchel Lannotte woensdag 27 maart 2019 11.45 aret maandag 25 maart 2019 14.45 kurb
4Mb3 Ingo Lüth woensdag 27 maart 2019 12.00 aret maandag 25 maart 2019 15.00 kurb
4Mb3 Ritchy Mulders woensdag 27 maart 2019 12.15 aret maandag 25 maart 2019 15.15 kurb
4Mb3 Mashal Triziwal woensdag 27 maart 2019 12.30 aret maandag 25 maart 2019 15.30 kurb
4Mb3 Justin Wey woensdag 27 maart 2019 12.45 aret maandag 25 maart 2019 15.45 kurb
NE EN
Stamgroep Naam Dag Tijdstip Docent Dag Tijdstip Docent
4Mk1 Marwan Carroum dinsdag 26 maart 2019 12.30 heyn vrijdag 29 maart 2019 9.00 sijj
4Mk1 Jeremy Dijkstra dinsdag 26 maart 2019 11.15 heyn vrijdag 29 maart 2019 9.30 sijj
4Mk1 Shakira de Groot dinsdag 26 maart 2019 10.00 heyn vrijdag 29 maart 2019 9.45 sijj
4Mk1 Marvin Holtkamp dinsdag 26 maart 2019 10.45 heyn vrijdag 29 maart 2019 10.00 sijj
4Mk1 Joey Kaczmaretk dinsdag 26 maart 2019 12.15 heyn vrijdag 29 maart 2019 10.15 sijj
4Mk1 Sander Kessels dinsdag 26 maart 2019 11.45 heyn vrijdag 29 maart 2019 14.00 sijj
4Mk1 Rodney Lataster dinsdag 26 maart 2019 9.45 heyn vrijdag 29 maart 2019 10.30 sijj
4Mk1 Dylan Nauta dinsdag 26 maart 2019 14.15 heyn vrijdag 29 maart 2019 11.15 sijj
4Mk1 Sam Nelissen dinsdag 26 maart 2019 13.00 heyn vrijdag 29 maart 2019 11.30 sijj
4Mk1 Jaylano Sijstermans dinsdag 26 maart 2019 10.15 heyn vrijdag 29 maart 2019 12.15 sijj
4Mk1 Omnio Sijstermans dinsdag 26 maart 2019 13.45 heyn vrijdag 29 maart 2019 12.30 sijj
4Mk1 Joris Sloesen dinsdag 26 maart 2019 9.30 heyn vrijdag 29 maart 2019 12.45 sijj
4Mk1 Chris Sommers dinsdag 26 maart 2019 13.30 heyn vrijdag 29 maart 2019 13.00 sijj
4Mk1 Tom Thissen dinsdag 26 maart 2019 13.15 heyn vrijdag 29 maart 2019 13.15 sijj
4Mk1 Quint Vermeulen dinsdag 26 maart 2019 11.00 heyn vrijdag 29 maart 2019 13.30 sijj
NE EN
Stamgroep Naam Dag Tijdstip Docent Dag Tijdstip Docent
4Mk2 Niels Bleijlevens dinsdag 26 maart 2019 14.30 heyn vrijdag 29 maart 2019 8.30 sijj
4Mk2 Jarijsel Blyden dinsdag 26 maart 2019 14.45 heyn vrijdag 29 maart 2019 8.45 sijj
4Mk2 Dylan van Dalfsen dinsdag 26 maart 2019 15.00 heyn vrijdag 29 maart 2019 9.15 sijj
4Mk2 Denzel Liebens dinsdag 26 maart 2019 15.15 heyn vrijdag 29 maart 2019 10.45 sijj
4Mk2 Roar Lunde dinsdag 26 maart 2019 15.30 heyn vrijdag 29 maart 2019 11.00 sijj
4Mk2 Richie Niesing dinsdag 26 maart 2019 15.45 heyn vrijdag 29 maart 2019 11.45 sijj
4Mk2 Denzel Ruijters dinsdag 26 maart 2019 16.00 heyn vrijdag 29 maart 2019 12.00 sijj
4Mk2 Rowan Willems dinsdag 26 maart 2019 16.15 heyn vrijdag 29 maart 2019 13.45 sijj
NE EN
Stamgroep Naam Dag Tijdstip Docent Dag Tijdstip Docent
4Pb1 Chrit Beckers donderdag 28 maart 2019 9.00 aret dinsdag 26 maart 2019 09.15 kurb
4Pb1 Dean Bleijlevens donderdag 28 maart 2019 9.15 aret dinsdag 26 maart 2019 09.30 kurb
4Pb1 Justin Brock donderdag 28 maart 2019 9.30 aret dinsdag 26 maart 2019 09.45 kurb
4Pb1 Scott Deliège donderdag 28 maart 2019 9.45 aret dinsdag 26 maart 2019 10.00 kurb
4Pb1 Dennis Dethier donderdag 28 maart 2019 10.00 aret dinsdag 26 maart 2019 10.15 kurb
4Pb1 Thei de Esch donderdag 28 maart 2019 10.15 aret dinsdag 26 maart 2019 10.30 kurb
4Pb1 Mitchel Kleinhesselink donderdag 28 maart 2019 10.30 aret dinsdag 26 maart 2019 11.00 kurb
4Pb1 Dylan Lemmens donderdag 28 maart 2019 10.45 aret dinsdag 26 maart 2019 11.15 kurb
4Pb1 Ryan Martens donderdag 28 maart 2019 11.00 aret dinsdag 26 maart 2019 11.30 kurb
4Pb1 Levy van der Meulen donderdag 28 maart 2019 11.15 aret dinsdag 26 maart 2019 11.45 kurb
4Pb1 Delano Muller donderdag 28 maart 2019 11.30 aret dinsdag 26 maart 2019 12.00 kurb
4Pb1 Tom Nillesen donderdag 28 maart 2019 11.45 aret dinsdag 26 maart 2019 12.15 kurb
4Pb1 Konstantinos Papageorgiou donderdag 28 maart 2019 12.00 aret dinsdag 26 maart 2019 14.30 kurb
4Pb1 Noah Ziher donderdag 28 maart 2019 12.15 aret dinsdag 26 maart 2019 14.45 kurb
NE EN
Stamgroep Naam Dag Tijdstip Docent Dag Tijdstip Docent
4Pk1 Tum Bemelmans woensdag 27 maart 2019 14.00 heyn donderdag 28 maart 2019 8.45 sijj
4Pk1 Dion Dautzenberg woensdag 27 maart 2019 14.15 heyn donderdag 28 maart 2019 10.00 sijj
4Pk1 Romy Pol woensdag 27 maart 2019 14.30 heyn donderdag 28 maart 2019 12.45 sijj
4Pk1 Jordy Roelofs woensdag 27 maart 2019 15.00 heyn donderdag 28 maart 2019 13.00 sijj
4Pk1 Bas Severens woensdag 27 maart 2019 15.15 heyn donderdag 28 maart 2019 13.30 sijj
4Pk1 Mustafa Taha woensdag 27 maart 2019 15.30 heyn donderdag 28 maart 2019 13.45 sijj
NE EN
Stamgroep Naam Dag Tijdstip Docent Dag Tijdstip Docent
4Pk2 Ulundi Arts maandag 25 maart 2019 11.00 aret woensdag 27 maart 2019 9.00 sijj
4Pk2 Hamza Çetin maandag 25 maart 2019 11.15 aret woensdag 27 maart 2019 9.15 sijj
4Pk2 Randy Engels maandag 25 maart 2019 11.30 aret woensdag 27 maart 2019 9.30 sijj
4Pk2 Ryan Frangez maandag 25 maart 2019 11.45 aret woensdag 27 maart 2019 9.45 sijj
4Pk2 Gwanro de Heus maandag 25 maart 2019 12.00 aret woensdag 27 maart 2019 12.15 sijj
4Pk2 Sem Holla maandag 25 maart 2019 12.15 aret woensdag 27 maart 2019 12.30 sijj
4Pk2 Bruce Ubaghs maandag 25 maart 2019 12.30 aret woensdag 27 maart 2019 14.30 sijj
4Pk2 Collin Wolffs maandag 25 maart 2019 12.45 aret woensdag 27 maart 2019 15.30 sijj
NE EN
Stamgroep Naam Dag Tijdstip Docent Dag Tijdstip Docent
4Pk3 Rogéne Allée maandag 25 maart 2019 13.00 aret woensdag 27 maart 2019 8.30 sijj
4Pk3 Amin Amimi maandag 25 maart 2019 13.15 aret woensdag 27 maart 2019 8.45 sijj
4Pk3 Ruben Grismore maandag 25 maart 2019 13.45 aret woensdag 27 maart 2019 12.00 sijj
4Pk3 Colin van den Hurk maandag 25 maart 2019 14.00 aret woensdag 27 maart 2019 12.45 sijj
4Pk3 Guus van Kesteren maandag 25 maart 2019 14.15 aret woensdag 27 maart 2019 13.00 sijj
4Pk3 Lee Kleijnen maandag 25 maart 2019 14.30 aret woensdag 27 maart 2019 13.15 sijj
4Pk3 Quinty Malensek maandag 25 maart 2019 14.45 aret woensdag 27 maart 2019 13.30 sijj
4Pk3 Sven Reuling maandag 25 maart 2019 15.00 aret woensdag 27 maart 2019 13.45 sijj
4Pk3 Gavin Schaepkens maandag 25 maart 2019 15.15 aret woensdag 27 maart 2019 14.00 sijj
4Pk3 Ryan Scheren maandag 25 maart 2019 15.30 aret woensdag 27 maart 2019 14.15 sijj
4Pk3 Brian Vankan maandag 25 maart 2019 15.45 aret woensdag 27 maart 2019 14.45 sijj
4Pk3 Kay Vente maandag 25 maart 2019 16.00 aret woensdag 27 maart 2019 15.00 sijj
4Pk3 Romano van de Vin dinsdag 26 maart 2019 9.30 aret woensdag 27 maart 2019 15.15 sijj
4Pk3 Suraya Weckx dinsdag 26 maart 2019 9.45 aret woensdag 27 maart 2019 15.30 sijj
Direct naar